Remisens Hotel Marina ****

Usytuowany nad brzegiem morza hotel Remisens Marina****Moscenicka Draga jest idealnym miejscem na rodzinne wakacje w pobliżu Opatiji. Hotel położony jest w pobliżu słynnej długiej kamienistej plaży i oferuje doskonałe udogodnienia idealne dla rodzin, w tym przestronne pokoje połączone. Skorzystaj z usługi Family All Inclusive Light, która obejmuje posiłki i napoje w porze lunchu i kolacji z automatu z napojami w trakcie pobytu.

W Remisens Hotel Marina każdy może się dobrze bawić dzięki licznym możliwościom uprawiania sportów wodnych i aktywności. Spędź niezapomniany dzień, ciesząc się zorganizowanymi programami rozrywkowymi dla całej rodziny. Dla najmłodszych mini klub i plac zabaw z pewnością będą popularnymi miejscami. Dla dorosłych pięć elementów Wellness and Spa pomoże ci uciec przed dniem rewitalizacji.

Goście hotelu Remisens Marina mogą cieszyć się nowymi pokojami oraz szeroką gamą opcji relaksu i rozrywki. Oprócz hotelowego odkrytego basenu z miejscem do opalania i placu zabaw dla dzieci z atrakcjami, od 2018 roku goście będą mieli do dyspozycji sześć nowych pokoi rodzinnych Premium z tarasem i osobnym wejściem. Pokoje wyposażone są w łazienki z podwójnymi prysznicami i dwa oddzielne pokoje, a pokoje dziecięce mają praktyczne łóżka piętrowe.

Nowości w sezonie 2019
Rok 2019 to także wiele nowości! Całkowity remont hotelu (pokoje, restauracja, lobby, recepcja, fasada i atrium) gwarantuje naszym gościom jeszcze lepsze wrażenia z wakacji. Ciesz się i zrelaksuj w całkowicie odnowionym hotelu Remisens Marina i skorzystaj ze wszystkich zalet tego fantastycznego hotelu.

Zabawa, sport i rozrywka
Hotel Remisens Marina znajduje się w pobliżu Opatiji i oferuje niezliczone możliwości rozrywki. Codziennie organizowane programy rozrywkowe to gratka dla całej rodziny. Dla miłośników sportu dostępne są dwa oświetlone korty tenisowe oraz liczne trasy spacerowe i rowerowe. Dla dzieci jest plac zabaw i miniklub, w którym odbywają się imprezy z lodami.

Standard double room  bez balkonu widok na atrium  22 m  max 2 pax

Klimatyzowany pokój o powierzchni 22 m2 oferuje relaksujący widok na zadbane hotelowe atrium z prywatnego francuskiego balkonu z podwójnym łóżkiem dla idealnego wypoczynku. Łazienka wyposażona jest w prysznic. Ten pokój dwuosobowy może pomieścić maksymalnie dwie osoby.
Klimatyzacja Telewizja kablowa Wi-Fi Połączenie z Internetem Telefon z bezpośrednim wybieraniem Suszarka do włosów Minibarek i sejf Biurko Detektor przeciwpożarowy Alarm przeciwpożarowy Łóżeczko dziecięce (po wcześniejszym uzgodnieniu, wliczone w cenę)

Superior double room z balkonem widok na park  22 m max 3 pax 

Pokój o powierzchni 22 m2 z prywatnym balkonem oferuje doskonały relaks po męczącym dniu lub tygodniu. Pokój jest klimatyzowany i wyposażony w podwójne łóżko na idealne wakacje. Łazienka wyposażona jest w prysznic. Odpowiedni dla maksymalnie trzech osób.
Klimatyzacja Telewizja kablowa Wi-Fi Połączenie z Internetem Telefon z bezpośrednim wybieraniem Suszarka do włosów Minibarek i sejf Biurko Detektor przeciwpożarowy Alarm przeciwpożarowy Łóżeczko dziecięce (po wcześniejszym uzgodnieniu, wliczone w cenę)
USŁUGI
Pobudka Obsługa pokoju (za dodatkową opłatą) Menu poduszek (na życzenie): możliwy wybór poduszek

Zobacz też...

+ 48 887 75 00 07