Główna  /  Kursy językowe  /  Zagraniczne

TEEN CLUB SALINI RESORT 14-17 lat MALTA

Malta / Malta / Malta

TEEN CLUB SALINI RESORT 14-17 lat MALTA

★★★★

POLECAMY

Profil: Kurs językowy

Cena: 6 486 zł bazowa

Rezerwuj Zapytaj o ofertę

Zadzwoń

  • tel. +48 22 816 15 00
  • Pon - Pt: 10.00 - 20.00 / So: 10.00 - 21.00

Opis:

Ośrodek Salini to Czterogwiazdkowy hotel o podwyższonym standardzie właśnie 15 minut samochodem / autobusem od Szkoły Główna ESE. Położony w północnej części Malty, w zatoce St Paul's, oferuje pokoje z widokiem na morze i okolicę. Hotel posiada 237 pokoi, które różnią się od pokoi standardowych, pokoi z własnym wyżywieniem, apartamentów typu junior, apartamentów typu executive lub apartamentów na najwyższym piętrze. Hotel ma Restauracje 3 z oferowaniem menu dla obu nieformalna lub wyśmienita kuchnia.

 

Uczniowie Teen Club realizują program zajęć ESE z wybranymi zajęciami zabawne, edukacyjne i przyjemny odpowiednie dla ich grupy wiekowej.

 

Program rekreacyjny ESE to pełny program tygodniowy z zajęciami organizowanymi codziennie od poniedziałku do piątku rano / po południu i wieczorem. Sobota to całodniowa aktywność, a niedziela to zasłużony dzień wolny, chociaż oferowane są dodatkowe zajęcia opcjonalne.

 

Działania zawarte w pakiecie obejmują Welcome Party, zajęcia sportowe, wycieczki na niektóre z najbardziej maltańskich miejsc popularne piaszczyste plaże, bezpłatny wstęp do ESE Beach Club (sezonowo), wycieczki łódką i wycieczki kulturalne. Program zajęć waha się w zależności od tygodnia, a niektóre zajęcia zależą od warunków pogodowych.

 

Kursy angielsgiego z ESE to  świetny sposób i okazja do ćwiczenia języka angielskiego i zaprzyjaźnić się z innymi uczniami różnych narodowości w towarzyskim i przyjemnym otoczeniu.  

Połączenia Klub młodzieżowy ESE na Malcie to oferta all inclusive General English oraz zakwaterowanie z pełnym wyżywieniem w 4-gwiazdkowym ośrodku Salini lub u rodzin goszczących. To dobrze zaprojektowany pakiet dla osób w wieku 14-17 lat dynamiczne i interaktywne lekcje angielskiego, ekscytujące zajęcia dostosowane do wieku, transfery na lotnisko i transport ze szkoły / do szkoły oraz wszystkie zajęcia organizowane przez ESE. Nasz program Teen Club w Szczególnie popularny jest ośrodek Salini z wieloma różnymi narodowościami, jakie oferuje doskonałe standardy i jest bardzo dobry ocenę stosunku wartości do ceny.

 
Nocleg

Studenci są umieszczani w standardowych pokojach czteroosobowych na pierwszym, drugim i trzecim piętrze hotelu wraz z innymi studentami tej samej płci i jak najwięcej z różnych narodowości.

Udogodnienia we wszystkich pokojach obejmują:

  •   pokój z łazienką
  •   klimatyzacja
  •   TV
  •   suszarka do włosów
  •   "bezpiecznym"
  •   lodówka Frigo 

 

Opieka społeczna i wsparcie 24/7 

Liderzy Grupy ESE są zawsze obecni w Salini Resort, oferując wsparcie i pomoc  wszyscy uczniowie 24/7 i na wszystkich organizowanych przez ESE zajęciach. Pielęgniarka i pierwsza pomoc są na miejscu i podczas zajęć ESE, a lekarz jest dostępny na wezwanie.

Posiłki

Śniadanie, obiad i kolacja w formie bufetu serwowane są w jadalniach studentów, oferując doskonały wybór pożywnych potraw.

Śniadanie serwowane jest od 07:30 do 08:30. 

Gorący lunch serwowany jest w dni powszednie, a suchy prowiant w sobotę i niedzielę. 

Kolacja serwowana jest o godzinie 19:00.

Wszystkie posiłki zmieniają się z dnia na dzień i obejmują duży wybór sałatek, makaronów, pizzy, mięs, ryb, owoców i deserów / lodów.

Śniadanie lunch i obiad   4-osobowe pokoje  Miejsce zamieszkania w szkole

 

 Przestronne pokoje czteroosobowe z łazienką

 Śniadanie lunch i obiad

 Klimatyzacja

 Opieka społeczna i pomoc 24/7

 Biuro ESE

 Hol studencki

 Pokój gier

 Sale lekcyjne

 Usługi pralni

 Odkryty basen o powierzchni 600 mXNUMX

 Kort tenisowy / Paddle

 Wifi w miejscach publicznych

W cenie:

Angielski ogólny 20 Kurs jest zawarty w programie Teen Club i obejmuje 4 lekcje, każda po 45 minut, odbywające się codziennie rano lub po południu. Studenci Klubu Młodzieżowego również mogą uaktualnienie ich kurs do jednego z nich Angielski ogólny 30 (6 lekcji dziennie) lub Intensywny angielski kurs, który łączy General English 20 z 10 lekcjami pół / prywatnymi.     Studenci  poprawić ogólny poziom języka angielskiego z większym naciskiem na podstawowe umiejętności językowe (mówienie, czytanie, pisanie i słuchanie), gramatykę i słownictwo. Lekcje są oparte na ekscytujących tematach, które są odpowiednie dla wieku uczniów. Zachęcamy do tego również uczniów rozwijać swoją płynność odpowiadając na te tematy, a także na inne stymulujące materiały dydaktyczne, takie jak aktualne informacje o wydarzeniach, które pomagają budować pewność siebie podczas wyrażania opinii w języku angielskim.   Studenci przebywający w Salini Resort ma lekcje w hotelu w dobrze zaprojektowanych salach lekcyjnych z dużą ilością naturalnego światła i wyposażone w klimatyzację i tablice interaktywne. Uczniowie przebywający w rodzinach goszczących mają lekcje w głównej szkole ESE w St. Julians, gdzie wszystkie sale lekcyjne są również klimatyzowane i wyposażone w tablice interaktywne.

Uwagi:

 

Typowy dzień tygodnia

7:30

Budzenie telefoniczne / prysznice

8:30

Śniadanie

9:30

Poranne lekcje lub zajęcia 

13:00

Gorący lunch w Salini Resort lub suchy prowiant, jeśli u rodzin goszczących

14:00

Czas odpoczynku

15:00

Lekcje angielskiego lub zajęcia

19:00

Kolacja w ośrodku Salini lub rodzinach goszczących

22:00

Zajęcia wieczorne

23:00

Wróć do Salini Resort

Plan:

Galeria:

TEEN CLUB SALINI RESORT 14-17 lat MALTA/1
TEEN CLUB SALINI RESORT 14-17 lat MALTA/2
TEEN CLUB SALINI RESORT 14-17 lat MALTA/3
TEEN CLUB SALINI RESORT 14-17 lat MALTA/4
TEEN CLUB SALINI RESORT 14-17 lat MALTA/5
TEEN CLUB SALINI RESORT 14-17 lat MALTA/6
TEEN CLUB SALINI RESORT 14-17 lat MALTA/7
TEEN CLUB SALINI RESORT 14-17 lat MALTA/8
TEEN CLUB SALINI RESORT 14-17 lat MALTA/9
TEEN CLUB SALINI RESORT 14-17 lat MALTA/10
TEEN CLUB SALINI RESORT 14-17 lat MALTA/11
TEEN CLUB SALINI RESORT 14-17 lat MALTA/12
TEEN CLUB SALINI RESORT 14-17 lat MALTA/13
TEEN CLUB SALINI RESORT 14-17 lat MALTA/14
TEEN CLUB SALINI RESORT 14-17 lat MALTA/15
TEEN CLUB SALINI RESORT 14-17 lat MALTA/16
TEEN CLUB SALINI RESORT 14-17 lat MALTA/17
TEEN CLUB SALINI RESORT 14-17 lat MALTA/18

Terminy

please wait...

Położenie

Trasa

Rozkład jazdy

Dopłaty i zniżki

Proszę czekać ...